Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

O nás

Historie a současnost

Společnost DATACONS vznikla 4.1.2010 jako soukromá společnost s ručením omezeným. Zaměřuje se na specializované služby v oblasti konzultací, architektury a návrhu informačních technologií a projektového řízení. Sídlo společnosti je v Praze.

 

MOTTO

Business Architektura jako prostředek komunikace mezi businessem a informačními technologiemi.

 

Vize a strategie

Přistupujeme k zákazníkům individuálně, pomáháme vyhledat skutečné potřeby a pomocí moderních, ověřených a spolehlivých technologií tyto potřeby naplňovat. Společnost budujeme jako poskytovatele nadstandardně kvalitních služeb spojených zejména s konzultacemi a architekturou nejrozsáhlejších informačních systémů. Budujeme dlouhodobé vztahy se zákazníky. Dlouhodobá partnerství jsou zárukou stability a kvality služeb. Využíváme bohatých zkušeností získaných za mnoho let činnosti při vlastním vývoji a aplikujeme v praxi ověřené postupy. Investujeme do vzdělávání svých pracovníků, zvyšování kvality služeb a vývoje produktů. Chceme být partnerem pro všechny, pro které je informační systém nástrojem k dosažení úspěchu a prosperity.

 

Zaměření a služby

Základním záměrem společnosti od jejího založení je poskytování garantované služby zákazníkům na vysoké profesionální úrovni. Klíčovými oblastmi, na které se společnost zaměřuje, jsou:

Konzultace rozsáhlých informačních systémů

Společnost DATACONS poskytuje dodávky profesionálních a nezávislých konzultačních a poradenských služeb zejména v oblastech návrhu, implementace a integrace informačních systémů.

Vývoj IS na zakázku

Společnost DATACONS vytváří specializované programové vybavení dle konkrétních požadavků zákazníků. Orientuje se zejména na podporu technologií JAVA, ORACLE a SAP.

Business Architektura

Společnost se zaměřuje na poskytování vysoce kvalifikovaných a profesionálních služeb zákaznické podpory a outsourcingu. Zkušení a certifikovaní techničtí specialisté a efektivní systém poskytování služeb podpory a outsourcingu nám umožňují navazovat dlouhodobé vztahy s našimi zákazníky a pomáhat jim tak řešit úkoly spojené se správou a provozem informačních systémů.

Projektové řízení

Společnost DATACONS se zaměřuje na poskytování profesionálních a nezávislých služeb v oblastech projektového řízení. Zaměstnanci společnosti jsou certifikovanými projektovými manažery PMI, PRINCE2, ASAP a mají rozsáhlé zkušenosti z mnohaletého působení v projektovém řízení na IT trhu v České republice.